Spiritüel Sarkaç Nedir?


Sarkaç kullanımını öğrenebileceğiniz ve bunun da ötesinde bir protokol üzerinden şifalanma yapabileceğiz sarkaç eğitimidir.

 

Gözlemlerine göre ülkemizde sarkaç eğitimleri, sarkaç olarak kullanacağınız doğal taşın, arındırılması, uyumlandırılması ve ‘EVET’-‘HAYIR’ cevapları almayı öğrenme dışında bilgi sunamıyor. Benim kullanmayı ve uygulamayı sevdiğim yöntemlerde aradığım bazı kriterler vardır. Bunlardan ilki, ‘kişinin kendini fark etmesine yardımcı oluyor mu?’ ikincisi, ‘Sonuçta kişinin hayatında bir değişiklik yaratabiliyor mu?' üçüncüsü ise, ‘Kişilerin bilincine müdahale edilmesini engelleyebiliyor mu? (Bu önemli çünkü kişilerin izinleri olmadan onlar için iyi niyetle bile olsa çalışma yapılmasını doğru bulmuyorum). Bu yüzden Spiritüel Sarkaç (Spiritüel Dowsing) eğitimi yeni başlayanlar ya da kolay bir dönüşüm yöntemi isteyen kişiler gayet uygundur. Uygulaması da keyiflidir.


Spiritüel Sarkaç Eğitimi İçeriği Nedir?

Psikolog, şifacı, yazar, InnerSpeak sisteminin geliştiricisi Jean Adrienne tarafından geliştirilmiş Spiritüel Dovsing eğitimi size diğer yöntemlerde olmayan konularda arınma sağlıyor. Eğitimdeki konular;

 • Başka boyutta ve zamanda kalan ruh parçacıklarını geri alma
 • Entiti, varlık, kanca ve negatif enerjileri temizlemek
 • Lanet, nazar, büyü temizliği
 • Yaşadığınız alanı mekânı arındırma, temizleme
 • Negatif etkileyen duygulardan ve düşüncelerden arınma
 • Zararlı ruhsal rehberlerden, karmik ve astrolojik etkilerden arınma
 • Vücutta arınma ve şifalanma
 • Cinsel şifa ve arınma Innerspeak veya kullandığınız diğer spritüal uygulamalara ek olarak kullanabileceğiniz, hayatınızın her alanında olmasını isteyebileceğiniz kesin ve hızlı dönüşler sağlayan bir arınma yöntemidir.

 • Spiritüel Sarkaç Eğitimini Kimler Alabilir?

  Eğitimin bir ön koşulu ve kriteri yoktur. Sarkaç kullanımını öğrenmek ve bu yöntemle şifa çalışmaları yapmak isteyen herkes için uygundur.


  Spiritüel Sarkaç Eğitimi Nasıldır?

  Eğitim genellikle online olarak 3-4 saat sürer. 4 sayfalık bir seans yönlendirme protokolü üzerinde çalışılır.


  Spiritüel Sarkaç Eğitmeni Nasıl Olunur?

  İlk eğitimi aldıktan sonra sistemin kurucusu olan Jean Adrienne ile online bir görüşme sonucunda bu yöntemin eğitmeni olabilirsiniz.

  Diğer Eğitimler

  egitim-theta-healing

  Spiritüel Sarkaç

  egitim-access-bars-logo

  Access
  Bars

  egitim-access-facelift

  Access Facelift

  egitim-bilincalti-dili

  Bilinçaltı
  Dili

  egitim-innerspeak

  İnner
  Speak