Eğitimler


Hayatınızın neye benzemesini isterdiniz? Yaşamınızı değiştirmek ve iyileştirmek isterseniz bu eğitimlerle bize katılabilirsiniz.

Theta
Healing

Theta Healing, Vianna Stibal’in kurucusu olduğu yaşamı değiştirmeyi hedefleyen bir meditasyon tekniğidir.Adından da anlaşılacağı üzere beynin Theta dalgasını kullanarak bilinçdışında değişiklikler yaratır.

Access
Bars

Access Bars, Access Consciousness sistemine ait giriş sınıfıdır. Access Bars, başımızda bulunan 32 noktaya hafifçe dokunarak, bu noktalara bağlı enerji düğümlerini çözme ve akışı sağlamaya yarayan yöntemlerin öğretildiği temel sınıftır.


Access
Facelift

Facelift, estetik operasyon kimyasal ya da herhangi bir kozmetik madde kullanmadan yüzünüzü ve bedeninizi enerjetik olarak yeniler. Bedenlerimiz, bedenlenmenin ve bizleri çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır.


Bilinçaltı
Dili

Bilinçaltı, insanlığın ilk var olduğu zamanlarda sesler ve konuşmayla değil, sembollerle program yapmaya başlamıştır. Semboller tüm kişilerin bilinçaltı için aynı anlama gelir. Seansta kişilere hayal kurdurulup, hayalleri ifade ettiği semboller doğrultusunda çözümlenmeler sağlanır.


İnner
Speak

InnerSpeak™ psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından ilahi ilhamla geliştirilmiş bir bütünsel şifa yöntemidir. Yüksek Benliğimizin rehberliğinde 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar.

Spiritüel
Sarkaç

Sarkaç kullanımını öğrenebileceğiniz ve bunun da ötesinde bir protokol üzerinden şifalanma yapabileceğiz sarkaç eğitimidir. Gözlemlerine göre ülkemizde sarkaç eğitimleri, sarkaç olarak kullanacağınız doğal taşın, arındırılması, uyumlandırılması ve ‘EVET’-‘HAYIR’ cevapları almayı öğrenme dışında bilgi sunamıyor.