Facelift Nedir?


Facelift, estetik operasyon kimyasal ya da herhangi bir kozmetik madde kullanmadan yüzünüzü ve bedeninizi enerjetik olarak yeniler Bedenlerimiz, bedenlenmenin ve bizleri çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır.

 

Bedenimiz, duygusal ve algısal bir organizmadır. Beş duyunun ötesinde bütünsel bir algılama yetisine sahiptir. Zamanla, yaşanan fiziksel ve ruhsal yaralanmalar bedenimizde izler bırakır ve vücut şeklimizde bozukluğa neden olur. Facelift, estetik operasyon kimyasal ya da herhangi bir kozmetik madde kullanmadan yüzünüzü ve bedeninizi enerjetik olarak yeniler Bedenlerimiz, bedenlenmenin ve bizleri çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır. Access consciousness öğretsi içinde yer alan 'THE BODY' dünyasıysa, bedenlenmenin muhteşemliğini keşfetmesi için facelift enerji ve terapi seanslarıyla içten dışa bir yenilenme beraberinde muhteşem bir değişim sağlar. Bedenlerimizin kendine özgü hünerleri, hediyeleri ve kabiliyetleri vardır. Bu özellikleri tanıyıp, kabul etmeye başladıkça, onunla farklı bir ilişki ve birlikteliğe sahip olmanıza izin verir. Bedeninizle ilişki kurma şeklinizi de değişmeye başlar. The Body dünyasının en etkili çalışmalarından biri olan Facelift (enerjetik vücut ve yüz değişimi-germe işlemi), bedeninizi sıkılaştırmak ve yaş kavramıyla ilgili olan tüm etkileri ortadan kaldırmanıza olanak sağlayan bir enerji çalışmasıdır. Tüm bedeninizi sıkılaştırmak ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşları aracılığıyla uygulanan bu seansta yüzünüzün, boynunuzun ve göğüs bölgenizin üzerine güçlü enerjiler kullanarak yapılır. Bedensel bozulmaya neden olan birçok sebebin çıkış noktası, ruhsal dünyamız ve bedenimizde yarattığı etkilerdir. Facelift seansında kullandığımız enerji akışları bildiğimiz ve bilemediğimiz tüm etkilerin yok edilmesi üzerine tasalanmıştır. Ancak adı Facelift olsa bile, sadece yüzümüzde ve cildimizde etkili değildir. Tüm enerji alanımızda etki eder. Artık diğerleriyle hiçbir şey yapmadan bile genç ve canlı bir enerjiyle iletişim kurarsınız. Bizler yaşlandığımızda gözlerimizin daha az göreceğine, cinsel yaşamımızın aktif olmayacağına ya da uyku düzenimizin bozulacağına dair bakış açılarına sahipsek yaş aldıkça bu sorunlarla karşılaşacak olmamız kaçınılmazdır.

Benim ilk Facelift eğitimim sonrasında yaşadıklarım ise mucizeviydi. Yaşımın ve bedenimin her zaman farkındaydım, bedenimle ilgili de hiçbir şikâyetim yoktu. Hatta 40 yaşıma yaklaşmama rağmen yüzümde hala tek bir kırışıklık yoktur. Buna rağmen herkesten ne kadar genç göründüğüme dair iltifatlar aldım. Kızımı kardeşim sanmaları ve beni bekâr bir genç kız sanarak beni evlendirmeye çalışmaları da cabası oldu. Bunlar beni onurlandırmakla birlikte farkında olduğum şey enerjimin değişmiş olmasıydı. Bedenim aynı olmasına rağmen yaydığım enerji canlı, enerjik ve genç mesajlar vermeye başlamıştı. Tüm bahsettiğim iyi yönlere rağmen genç görünüp de yaşlı biri gibi yaşayan ya da enerji yayan birçok insan tanıyorum. Ve bunların sadece birer negatif bakış açısı olduğunu fark etmek muhteşem bir hediye gibiydi.

Yaşlanmaya, buruşmaya ve eskimeye dair tüm bakış açılarınıza bir son vermek için Access Facelift eğitimine veya seansına katıldığınızda çalıştıracağınız enerji alanlarından küçük bir kısmı şöyledir; cellula memory (hücresel hafıza) connective/dis-connective tissue (bağlayıcı ve çözücü doku) contractional system (sıkışmalı sistem), quantum particulates (kuantum tanecikleri), molecular de -manifestation of wrinkles and oldings (yaslanma ve kırışıklıkların belirsizliği)

Diğer Eğitimler

egitim-theta-healing

Theta Healing

egitim-access-bars-logo

Access
Bars

egitim-bilincalti-dili

Bilinçaltı
Dili

egitim-innerspeak

İnner
Speak

egitim-sarkac

Spiritüel Sarkaç